سردمه!

سلام.
بچه ها اینجا هوا1دفعه وحشتناک سرد شد داره سرد تر هم میشه. شاید هم فقط من اینهمه سردمه. ولی هوا جدی سرد شده. حالم رو گرفت فردا شب احتمالش می رفت با1سری از بچه ها بریم نمایشگاه شرکت نماد فناوری تهران ولی با این وضعیت هوا و هشدار های پشت سر هم هواشناسی امنیت جاده ها1خورده زیر سؤال رفت و به نظرم سفر بی سفر. چه قدر منتظر این نمایشگاهه بودم و حالا خودم باید با بچه ها حرف بزنم و بگم بیخیال بشیم. زدم و گفتم ولی هیچ خوشم نیومد. خوب1خورده عاقل باشم بد نیست. عقل میگه بیخیال شیم و من، بچه ها امشب چه قدر از دست این عقل و اون دل خستهم! سردمه. خیلی سردمه. جدا از هوای بیرون من از درون سردمه. چیزی نشده. یعنی چیز خاصی نشده فقط من داخل سرم1حس عجیب مزخرفی از جنس انجماد دارم. عجیب سردمه. بچه ها پس این آذر و دی واسه چی اینهمه یواش میرن؟ ماه های بدجنس خوب الان تماشا می کنید که چی برید دیگه!
بچه ها3بخش پایانیه آدم برفی رو پشت هم ردیف کردم1جا بفرستم گوش کن! حس می کنم ذهنم از سرمای یخ زمستون قصه آدم برفی یخ زده. خودمونیم! این سرما رو دوستش ندارم. به کسی نباید بگم. از اون سرما های جفنگیه که نباید در موردش به کسی بگم. معمولا این مدل هاش رو به کسی نمیگیم. نمیگم. ولی واسه چی؟ واسه چی اینجا نگم؟ من سردمه خیلی هم شدید سردمه. خدایا خاکت چه سرده میشه بغلم کنی؟
جدی امشب عجیب دلم می خواد خدا بیاد پایین بغلم کنه. نمی فهمم چم شده. الان اگر1کسی بیاد بهم بگه پریسا تو دقیقا چه دردته فقط میگم سردمه! به خدا واقعیت رو میگم خدایا بیا بیدار شو من امشب عجیب سردمه واسه چی تو حواست نیست آخه؟ خوابم میاد. اندازه1عمر اشتباه رفتن خوابم میاد! خدایا خوابم میاد. از جنس سرما، از جنس خاکت، از جنس آذر ماه و دی ماه سردت، از جنس سنگینیه تاریکی های کثیفه جهانت، همون هایی که حتی با صداقت های از ته دل هم پاک نمیشن، به جهنم که نمیشن، از جنس تمام سکوت هایی که دیگه واسه شکستنشون نه منتظر میشم نه تقاضا می کنم، از جنس تمام خستگی هایی که هرچی سکوت می کنم تمومی ندارن خوابم میاد. خوابی از جنس خالص انجماد. دارم منجمد میشم. برخلاف ماه هایی که گذشتن نه به در و دیوار می زنم، نه گریه می کنم، نه هوار می کشم نه تلاش می کنم. کاری نمی کنم چیزی نمیگم حتی حس ندارم که بخوام. از بس منجمدم امشب. به طرز بی توصیف دردناکی حس انجماد دارم امشب. حتی حس ندارم که افسرده باشم. فقط چنان بد سردمه که واقعا دارم می لرزم. شومینه رو زیادش کردم اتاق شد جهنم ولی من همچنان سردمه. خدایا فقط بغل خودت رو می خوام امشب. بیا امشب1خورده بغلم کن من واقعا در حال انجمادم امشب! خدایا به خدا!
خدایا از خاکت چی آفریدی آخه! مگه میشه آخه! اینهمه شب! اینهمه سنگین! اینهمه، … دلم1خواب می خواد تا هر زمان که لازم باشه. تا هر زمان که بعد از بیدار شدنم دیگه سردم نباشه. تا قیامتی که راست ها مشخص بشن و من بتونم بگم دیدی گفتم؟ دلم می خواد این سرما بره. دلم صبح می خواد. صبحی که نمیاد! نه! دیگه دلم نمی خوادش! دیگه نمی خوامش! دلم فقط می خواد این مدلی سردم نباشه! از این سرما می ترسم. خدایا این ترس هم سرده. تمام این شب بی انتها تمام خاکت تمام خلقتت سرده! از شدت این سرمای نکبت کم مونده روانی بشم. کاش می شد هنوز خواب بودم! کاش می شد بیدار نباشم! کاش هنوز خواب می دیدم. کاش اصلا هیچ چی نمی دیدم حتی خواب ولی بیدار نبودم! کاش اینهمه سردم نبود! دیگه نمی تونم. خدایا باور نمی کنی ولی ذهنم دستم تمام موجودیتم در آستانه انجماده امشب.
دیگه نمی تونم. خیلی سرده خیلی!
دیگه نمی تونم!
سلام بر انجماد!

اولین کسی باشید که این پست را میپسندد.

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

8 دیدگاه دربارهٔ «سردمه!»

 1. حسین آگاهی می‌گوید:

  سلام.
  من فقط دعا می کنم فقط دعا برای عبور این سرمای سخت که ازش نوشتید.

 2. ابراهیم می‌گوید:

  سلام واقعا سرده!!!
  پاییزم انگار قرار نیست بره از وقتی یادمه پاییزه هنوزم 13 روزش مونده

  • پریسا می‌گوید:

   سلام ابراهیم. بعد از پاییز زمستون میاد. داستان اصلی تازه اون زمان شروع میشه. من که حسابی سردمه کاش تو بهتر باشی!

 3. وحيد می‌گوید:

  سلام.
  همچين ميگه سردمه كه انگار قطب جنوب و شمال رو ريخته تو خودش. برو بابا واسه خودش سردمه سردمه مي كنه. شيطونه ميگه يه آتيش درست كنم بندازم تو بغلش دلم خنك بشه و تو پست بعدي هي داد بزنه گرممه گرممه! خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ!
  روي هم رفته اباجيل خنده داري نوشتي. آفرين اينم يه مهارته ديگه خخخخخ!
  خب بزار به افتخارت اينجا بتركونم
  كفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكفكف
  خب ديگه بسه پر رو نشو برو پي كارت خخخخخخخخخخخخ!
  باييييي بايييييي

  • پریسا می‌گوید:

   سلام وحید. ببین من همچنان سردمه. اباجیل دیگه چیه؟ از مشتقات آجیله آیا؟ می خوام1خورده بده این طرف تنها نخور! ایول میمیرم واسه اباجیل و مهارتش! پس چی خیال کردی این هم هنریه واسه خودش که بتونی1پست کامل اباجیل سر هم کنی خخخ! این مخصوص خودمه یوهووو وایی خدا چه سرده جدی اینجا سرد شده میگن از فردا شب سرد تر هم میشه آخ خدااا منجمد شدم!
   شدیدا شاد باشی!

 4. نوکیا ان82 می‌گوید:

  بادرود@ بهترین راه گرم شدن در بقل گرفتن عروسک میباشد… اونم چه عروسکی… عروسک از نوع واقعی و گرما بخش… همان عروسک که شاید دوستش نداشته باشی ولی گرمایش گرمت میکنه به حد لالیگاه… عروسکی که حقته و به آن نرسیده ای و اگر بیشتر تلاش کنی و خودت بخواهی به آن خواهی رسید… خواستن توانستن است و آنان که خواستند بهش رسیدند و دیگر سردشان نیست… تو هم بهتر است که بخواهی و دست از لجبازی برداری و به عروسک واقعی خودت برسی و از گرمایش لذت ببری… حالا از من گفتن و از تو نشنیدن و لجبازی با خودت و تحمل کردن سرما و سرماهای بیشتر و بیشتر و چرندیات سر هم کردن… امیدوارم هرچه زودتر به خودت بیایی و تصمیم جدی تری بگیری و اینقدر خودت را اذیت نکنی… فکر کنم اگر به نوشتنم ادامه دهم نوشته هایم از متن پستت بیشتر شود و حوصله ی خواندنش را نداشته باشی… ولی من سردم نیست و حوصله ی خواندن نوشته های تو را دارم… راستی من افتاده بودم و رفتم برای ثبتنام و 7 به اضافه ی … مساوی 16 که خراب شد و دوباره خارج و داخل شدم و 5 ناینس تکست ایقوس 2 بود که 3 پذیرفته شد و توانستم بیام و راههای گرم شدن صحیح را یاد آوریت کنم…@

  • پریسا می‌گوید:

   سلام نوکیا. دیدم نیستی اینجا شلوغی راه بندازی نگو افتاده بودی. نوکیا چند روز پیش خودم هم افتاده بودم باورت میشه حسش نبود وارد بشم جواب کامنت ها رو خارج از کاربریم می دادم خخخ شکلک تنبل و دیوونه و1عالمه از این شکلک کج و کوله ها!
   ممنونم که حوصله خوندنم رو داری! در مورد باقیش هم، 1ضرب المثل قدیمی هست که میگه، برو بابا! خیلی ممنون من هر زمان سردم بشه1پتو می کشم روی شونه هام زیرش شبیه گربه مچاله میشم یا می بافم یا می نویسم حله.
   خوبه که سردت نیست و ایشالا هرگز سردت نشه! بهار هم عاقبت، … خدایا کمکم کن! بیخیال.
   شاد باشی!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ معادله ی امنیتی را در کادر بنویسید. *