دیروز تولد من بود! بچه ها ممنونم از تکی تکی تون!

سلام به همگی.
آخ بچه ها عجب صبحی!
بچه ها پریشب و دیروز و دیشب خیلی به من خوش گذشت خیلی!
دیروز تولد من بود! رفته بودم جشن تولد خودم داخل گوش کن. در جهان واقعی هم مهمون اومده بود من باید می رفتم وسطشون ولی این وسط با ایمیل مشترک کامنت های جشن تولد گوش کن شده بودم ایمیلم هم وصله به گوشیم تا کامنت می اومد گوشیم وسط شلوغی نق می زد من هم می چرخیدم اون وسط تا زمان دستم می رسید می پریدم داخل اتاق سیستم رو روشن می کردم جواب ها رو می دادم وسطش داد ملت از بیرون در می اومد که این باز کجا غیب شد باز رفتی سراغ اون اسباب بازیت خاموش کن بیا بیرون! می رفتم تا نق بعدیه گوشیم و باز همین مدلی پیش می رفت. دیشب هم با بچه ها رفتیم بیرون. ظاهرا1شب آرام معمولی بود. نه قهقهه زدیم نه اطرافمون شلوغ بود. خیلی معمولی نشستیم و حرف زدیم و خندیدیم و1لحظه هایی هم سکوت کردیم ولی به من چنان خوش گذشت که در بازگشت به1کدومشون که یادم نیست چی ازم پرسید گفتم ببین من1حس عجیب غریب دارم تمام احساساتم انگار سیم هاش قاطی شدن چنان بهم خوش گذشت که از حال عادیه خوش گذشتن در رفتم معمولا زمان هایی که از چیزی رضایت داریم از خوشی می خندیم ولی من حس می کنم نمی تونم بخندم از بس در حال عشق کردنم الان گریه می کنم. طرف می خواست جزئیات احساساتم رو بدونه که بلد نشدم براش بگم و اون بنده خدا هم در حیرت شیرینش باقی موند.
بچه ها روز و شب قبل و بعد از تولدم یکی از به یاد موندنی ترین تولد هام برام شدن. توصیف و توضیح بلد نیستم فقط اینکه حس می کنم دلم می خواد این1روز و2شب رو از داخل تقویم گذرای زندگی بردارم قاب کنم بزنم توی دل خودم تا ازش رد نشم و واسه همیشه دم دستم و دم نگاهم و دم خاطرم بمونه!
دیشب دیر وقت رسیدم خونه و چنان خسته بودم که ولو شدم روی تخت و جواب آخرین کامنت های تولدم در محله رو دادم و بعدش مثل جنازه خوابم برد تا همین الان که با زنگ تلفن چشم باز کردم و دیدم از دیشب که چشم هام بسته شدن حتی جا به جا هم نشدم و تا خود صبح و تا خود بیدار شدنم همون مدلی که ولو شده بودم موندم!
حرف های با حال بلد نیستم بزنم. توضیحات آنتیک هم ندارم. چیزی ندارم بگم جز اینکه دیروز مال خودم بود. مال خود خودم. و من دلم می خواد باقیه روز های عمرم هم اگر شبیه دیروز و دیشب نمیشن، که طبیعتا نمیشن، چون همیشه زندگی این مدلی به آدم حال نمیده و روز و شب لزوما مکمل هم هستن، ولی هر مدلی که هستن مال خودم باشن. شبیه دیروز. شبیه دیشب. شبیه تمام لحظه های روز و شبی که گذشتن و من حس می کنم عالی گذشتن و تمامشون مال خودم بود!
لازم دیدم بیام و اینجا از تمام اون هایی که چه اینجا چه در گوش کن و چه بیرون از اینجا با ایمیل و واتساپ و بیرون از اینترنت در جهان واقعی بهم تبریک گفتن و برام دعا های قشنگ صمیمی فرستادن تشکر کنم. اعتراف می کنم که بیشتر از حد انتظارم بود خیلی خیلی بیشتر. تصور نمی کردم در خاطر اینهمه خاطره مونده باشم. افرادی که حضور هاشون1عالمه غافل گیری های خوشآیند بهم داد از اون مدل غافل گیری هایی که من دوست دارم خیلی هم دوست دارم. بچه ها ممنونم از تکی تکی تون! از همه و همه و همه تون! اون هایی که بودید ولی اینجا رو شاید نخونید! از شما هم ممنونم! امسال حسابی تبریک بارون و دعا های رنگی بارون شدم. آرزو های رنگارنگی که هر کدومشون اندازه1000تا رنگین کمان رویا های بهشتی برام داشتن و دارن. از همگی تون ممنونم بچه ها! مطمئنم خدا هم این ها رو دیده و با لبخند محبتش تماشاگر دیروز و دیشب من بود و کی می دونه که به چند تا دعایی که از دل های شما ها کادو گرفتم لبخند آمین و اجابت زده! 1حسی بهم میگه تعداد این لبخند های اجابت خدا زیاد بوده. و این یعنی من38سالگیه عالی و مثبتی رو در پیش دارم و این عالیه! ممنونم بچه ها! ممنونم خدای مهربونم! ممنونم خیلی زیاد خیلی زیاد!
گوشیه من1ساعت پریده جلو ولی سیستمم همچنان عقبه. به نظرم ساعت رسمی دیشب1ساعت رفته جلو. و اگر این درست باشه، که هست، الان ساعت9صبحه و اینکه هنوز بلند نشدم هیچ خوب نیست! بدم میاد روز پیش بره و من جا بمونم. باید بلند شم بدوم دنبالش که وایستا اومدم!
خوب دیگه برم که دیر کردم!
بچه ها زندگی خیلی قشنگه! دوستش دارم. زندگی رو و خدا رو و همه شما رو!
شاد باشید تا همیشه! تا انتهای خط زمان! تا ابد!

اولین کسی باشید که این پست را میپسندد.

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و , , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

12 دیدگاه دربارهٔ «دیروز تولد من بود! بچه ها ممنونم از تکی تکی تون!»

 1. نوکیا ان82 می‌گوید:

  بادرود@ تولدت بود که بود به بعضی از دوستان دوستنما چه مربوطه که بیایند اینجا و خودشون را نشون دهند که بگویند هستند… همین بهتر که نیایند و نباشند و منت هم نگذارند و وجودشان را اعلام نکنند… همین بهتر که در تاریکی برقصند و با حضور ظاهریشان کسی را اذیت نکنند…@

  • پریسا می‌گوید:

   سلام نوکیا. شکلک خشم نوکیا! خخخ! بیخیال سخت نگیر اون ها هم دلایل خودشون رو داشتن و دارن. این مدلی ترجیح دادن و نظرشون واسه من محترمه و خودشون واسه من عزیزن و کلا سخت نگیر! متوجهم چی میگی ولی همه که شبیه هم نمیشن! در هر حال من دوستشون دارم. نوکیا! بیخیال! خوش باش! خنده رو عشقه! اگر1زمانی بتونم نوشته هام رو چاپ کنم، اگر به اونجا برسم، حتما ماجرای آخریه تو و افرادی که درش همراهیت کردن رو می نویسم و منتشر می کنم. یکی از جالب ترین آتیش بازی های اینترنتی بود که می شد تماشا کنم و عجب تماشایی هم کردم من! نتیجه عالی بود و من هم عالیَم و اگر خدا بخواد عالی تر هم میشم و خدا هم حتما می خواد و تو هم شاد باش و حرصی نباش و زندگی قشنگه و آخ جون و از این چیز ها!
   همیشه شاد باشی نوکیای عزیز!

 2. سعید شریفی می‌گوید:

  سلام
  از اینکه دیر بهتون تبریک میگم عذر می خوام
  تولدتون رو صمیمانه تبریک میگم و براتون بهترین ها رو آرزو دارم
  شاد باشید تا همیشه

  • پریسا می‌گوید:

   سلام دوست من! اختیار دارید تبریک ها اون هم مدل صمیمانه هاش زمان ندارن هر زمان برسن عزیز هستن. ممنونم حسابی! آخجون خیال نمی کردم دیگه تبریک جمع کنم اتفاقا مال شما الان حسابی چسبید چون در زمانی که خیال می کردم دیگه تموم شده سورپرایزم کرد و ایول!
   ممنونم بی نهایت ممنونم! 1جهان خوبی از هر مدل که بین شما و خدا هست تقدیم شما!
   همیشه شاد باشید!

 3. یکی می‌گوید:

  هی البت ما ایمیلی گفتیم ولی اینجام تربیک. نشد زودتر بتبریکم یجای خلاص از نت چسبیده بودم امروز تازه درومدم امشبم تبریکیدم. هی با برچبسای پست قبلیت حال نکردم اون بوی آمین نبود درومد اگه ملتفت نشی اون عطر ارحمانت بود رف هوا منم رفتم تموشا اینجوری نمیشه بپر ایمیلت

  • پریسا می‌گوید:

   سلام یکی. تبریک ایمیلیت رسید. ممنونم. بابت این هم همین طور. ببینم تو کجا بودی به قول خودت در اومدی؟ شکلک فضولی و دلم می خواد بدونم و از این چیز ها.
   ایمیلم رو هم گرفتم. یکی! دلواپس، نباش! من، بیدارم! حله؟ داخل جواب ایمیلت هم برات توضیح دادم حتما خوندی. بیدار بودنم رو، جمعیه حواسم رو، حافظهم رو و بینشم رو نسبت به داستان الرحمان که گفتی رو. باز خدا خیرت بده تو میگی و می پرسی1سری عزیز به خاطرش باهام نیمه قهرن! خلاصه اینکه اینهمه دلواپس نباش حواسم هست!
   ببین من در ایمیل جواب دادن بسیاااار تنبلم ولی جواب های تو رو هرگز تأخیری نمی فرستم و سریع میدم بره. به شکرانه این امتیاز تو باید برام بگی کجا بودی که میگی در اومدی زود باش بگو از فضولی چرتم پرید نصفه شبی!
   ایام به کامت.

 4. وحيد می‌گوید:

  سلام.
  خب بازم تولدت مبارك. خب بازم مبارك. خب بازم مبارك. اصلا مبارك مبارك مبارك. اصلا همين جوري مبارك. اصلا بازم مبارك. اصلا همين جور مبارك. سير شدي يا بازم بگم مبارك. اصلا بزار همين جوري بگم مبارك. اصلا يار مبارك بادا ايشالله مبارك بادا. اصلا اين حياط به اون حياط مي پاشن نقل و نبات. اصلا ايشاالله مبارك بادا الشاالله مبارك بادا.
  ببند نيشتو ديگه يعني چي همين جوري مي خندي الكي شلوغش كردي.
  ببين يا نيشتو همين الان مي بندي يا اون كاسه مرواريد رو مي بيني؟ اون كاسه رو مي بيني؟ واقعا مي بيني؟ پس همين الان نيشتو ببند وگرنه!

  • پریسا می‌گوید:

   سلام وحید. ببین بذار خاطر جمعت کنم. تا29شهریور آینده باید بهم تبریک بگی. کم اتفاقی که نبود من متولد شدم! کل جهان رو مفتخر کردم به تولد خودم! باید همین طوری1بند تبریک شبیه رودخونه تا زنده هستم بیاد و بره! این هم از این! شکلک نمی دونم اسم این بیماری چیه که گرفتم؟ خود شیفتگی که نیست بالا تره. اعتماد به نفت هم نیست باز هم بالا تره. نه بابا اشتباه ننوشتم نفت نفت عمدا نوشتم نخند!
   نیشم رو هم بذار باز باشه از پای عروسک بازی بلند شدم اومدم دارم جواب کامنت میدم الان نیشم بسته باشه پس کی باز بشه آخه؟ آهایی به جان خودم طرف مروارید هام بری اینجا آتیش شعله ور دارم ها! نگی نگفتی. اوخ گفتی مروارید یادم اومد1خورده هنر فردا رو ننوشتم نذاشتمش داخل زمان بندی! خدا خیرت بده بیچاره می شدم ولی الان نمی نویسمش عروسکم منتظره برم پیشش!
   شاد باشی دوست من!

 5. آریا می‌گوید:

  سلااام پریسا جان
  امیدوارم رو به راه باشی
  تولدت مبارک
  امیدوارم به همه ی آرزو های دنیوی و اخروییت برسی خخخ
  ببخش عزیز که تبریکم بجای اولییی آخری شد
  تبریکم آخری بودش اما تو خاطرم بود
  فکر نکنی فراموش شدی
  هیچ وقت فراموش نمیشی مطمئن باش
  خخخ خبر داری بی گوشی شدم رفت هععععییی از دست شما دخترا خخخخ
  هرچی شماره داشتم با صحلنگاریم پرید
  برای همین نتونستم به موغه تبریک بگم ببخشید
  بهترینارو برات آرزو مندم انشا الله 138 ساله بشی
  شاااد باشیی

  • پریسا می‌گوید:

   سلاااام! آریا جان! واقعیتش خیال کردم که… آره ماجرای بی گوشی شدنت رو شنیدم با اجازهت کلی هم خندیدم ولی نه از جنس بدجنسانه فقط از جنس خنده. تقصیر ما دختر ها چیه تو شماره هات رو پروندی! شکلک کله کج به1طرف و نگاه معترض و مظلوم که اصلا به من نمیادش خخخ!
   آریا! خیلی خوشحالم که هستی. خیلی خوشحال تر هستم که فراموشم نکردی. و باز خیلی خوشحال تر خواهم بود اگر مطمئن باشم تو در شادی و آرامش هستی دوست عزیز من! همراه عزیز من!
   هرچی از خدا می خوایی همون باشی!

 6. آریا می‌گوید:

  سلامی فرااووون از جنس مهر
  ممنونم پریسا
  من لبتاپم منهدم شده هنوز وقت نکردم سراغش برم ویندوزش رو عوض کنم
  فقط اومدم که تبریکمو بهت برسونم این روزا خیلی سرم شلوقه
  ببخش که نیستم
  وقت پیدا کنم میاام تک تکه پست های عقب افتادم رو میخونم
  وای دیر شد من برم
  شاااد باشی

  • پریسا می‌گوید:

   سلام آریای بسیار بسیار عزیز.
   زدی سیستمت رو داغون کردی! شلوغی اگر خیر باشه هیچ هم بد نیست ایشالا سرت همیشه به شلوغی های مثبت گرم باشه عزیز!
   پست ها رو بیخیال خودت رو عشقه که هستی و من کلی ذوق کردم دیدمت!
   بابت تبریک عزیزت هم اینقدر ممنونم که باورت نمیشه. اگر بدونی چه عشقی کردم دیدم هنوز پاک نشدم از خاطرت؟ خدا می دونه خیلی برام ارزش داشت و داره خیلی زیاد!
   ممنونم آریای عزیز! دوست من!
   ایام همیشه و همیشه به کامت!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ معادله ی امنیتی را در کادر بنویسید. *