عالیه بی هیچ دلیلی!

بچه ها سلاااام صبح1شنبه به خیر!
وای اگر بدونید در چه حالی دارم می نویسم!
شیر فلکه خونه داخل دستشویی سر صبحی در رفت الان آبه که مثل فواره ازش می زنه بیرون بند هم نمیادش موندم چیکارش کنم. زنگ زدم1کسی بیاد به دادم برسه بعدش خودم در دستشویی رو بستم اومدم نشستم اینجا دارم به صدای دلنشین آب که همین طور جریان داره گوش می کنم و واسه خودم می نویسم. یعنی انتهای حس مسؤولیتم من! خخخ. خوب چیکار کنم من که بلد نیستم درستش کنم که!
بچه ها دیروز1جور هایی عالی بودش!
یعنی خیلی عالی بودش. نه بابا گردش نرفتم ماجرا های عجیب و بی سر و ته نداشتم چیزی نخریدم کسی هم1دفعه از راه نرسید. من داخل خونه بودم اتفاقا1کوچولو بیمار هم بودم. از پریشب بود که1خورده جهان رفت روی شبکه چرخش. این شب ها گاهی از… بیخیال.
خلاصه دیروز خونه بودم و روزم عالی بودش!
بچه هاااا من2تا طرح جدید با مروارید بافتم آخجون! ماهی بافتم گل هم بافتم خیلی هم قشنگ شد ولی به جای نخ با سیم بافتم پدر جفت دست هام در اومد و کلی واسه خودم نق زدم. اون هایی که از نق زدن هام حرصشون می گیره خخخ جاتون سبز و سفید و آبی من تمام دیروز رو1نفس ها یعنی1نفس تا خود شب نق زدم و زدم و زدم خخخ خخخ وااای خخخ!
این ها رو بیخیال. من در این مدت2تا رومیزی یاد گرفته بودم و بافتمشون که گرفتاری ها اجازه ندادن ذوقش رو اینجا کنم و گذشت، اما ماهی و گل دیروزی رو آخجون آخجون آخجون!
این اولیش.
بعدش هم دیروز به فاصله1نصفه روز، از حدود های ظهر تا آخر شب، 2تا از دوست هایی که حس می کردم این چند روز اخیر به شدت از دستم دلگیر باشن داخل واتساپ بهم پیام زدن و گرمای صدا و خنده هاشون داخل پیام بهم گفت که باهام تاریک نیستن. جفتشون رو خیلی دوستشون دارم و این چند روزی که گذشت سردیه سکوت هاشون یواشکی اذیتم می کرد ولی خیال نداشتم با اصرار کردن هام اذیتشون کنم.
دیروز از یکیشون بهم پیام رسید و کلی ذوق کردم، دیروز عصر و دیشب هم از یکی دیگهشون واسهم پیام رسید و اتفاقا کلی هم داخل واتساپ با هم خندیدیم و کلی دیگه ذوق کردم. آخر شب دومیه بهم می گفت از بس خندیده کنار گونه هاش درد گرفت. و من از بس ذوق کردم مثل پر سبک شدم و دلم می خواست پرواز کنم به طرف سقف. براش توضیح دادم چیز هایی رو که تصمیم داشتم واسه خودم نگهش دارم و به کسی نگم اون هم بهم اطمینان داد که خطری نیست و حسابی تأییدم کرد که کار درستی می کنم و خاطرم2درصدی آروم تر شد. می دونم که باز شب هایی شبیه پریشب خواهم داشت ولی این لحظه همه چیز آرومه و آخجون!
سومیش هم امروز صبح بود که کامنت یکیه عصبانی رو اینجا دیدم و سومین آتیش بس هم اجرا شد و آخ خدا چه سبک شد خاطرم از این3تا!
خلاصه اینکه دیروز روز خوبی بود. عالی!
خدایا شکرت!
من باز هم از این روز ها می خوام. اوخ در می زنن جایی نرید تا بیام.
بیدار شید اومدم. ببخشید طول کشید تقصیر من نبود نیروی امداد رسید واسه نجاتم از داخل آب!
الان لوله کش داره با شلنگ های داخل دستشویی به زبون آچار و انبر صحبت می کنه و من اینجا نشستم دارم چیز می نویسم. بنده خدا مادرم به جای من پیش لوله کشه ایستاده و من همچنان دارم می نویسم. شکلک مواظبم چیز بهم پرت نکنید!
دیروز2-3تا از بچه ها گفتن امروز عصر بریم بیرون. من در هماهنگی هیچ تلاشی نکردم. گفتم این دفعه رو شما ها هماهنگ بشید به من اطلاع بدید. هنوز مشخص نیست بریم یا نه و من دلم می خواد که بریم ولی چه گردشی باشیم و چه نباشیم، زندگی قشنگه بچه ها. عالیه!
جز این وراجی ها که کردم دیروز دیگه هیچ اتفاق جدیدی که قابل گفتن باشه نیفتاده که اینجا بگم. یعنی فعلا. حالا ببینم بعد ها اتفاقه قابل گفتن میشه یا نمیشه. امیدوارم که نشه!
این هم بیخیال.
خوب الان کاملا بیدارید آیا؟ خوابتون رو سر صبحی خراب کردم آیا؟ مطمئنید که دیگه خوابتون نمی بره آیا؟ خوب پس دیگه حل شد خخخ! من دیگه بلند شم برم1خورده مروارید ببافم1خورده هم پیانوی کلاس3شنبهم رو تمرین کنم که حسابی عقبم. 1خورده هم به بچه ها نق بزنم ببینم امروز میریم یا نمیریم.
بچه ها روز شروع شده شما هم دیگه بلند شید جا موندیم.
شاد باشید خیلی شاد خیلی شاد خیلی خیلی خیلی شااااد!

۱ نفر این پست را پسندید.

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و , , , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

18 دیدگاه دربارهٔ «عالیه بی هیچ دلیلی!»

 1. وحيد می‌گوید:

  شكلك پرت كردن چند تا كيف به سمت پريسا براي اينكه اين قدر وراجي نكنه.
  بابا پاشو برو اون شير رو درست كن يالاآآآآاااااآآآآآآاااااآآآآآ
  بازم كه داري نق مي زني، يعني بايد بگم خخخ خخخ خخخ خخخ خخخخ خخخخخ خخخخخ
  يعني آخ جووووون آخ جووووون خخخخخخخ خخخخخخخخخ خخخخخخخخخخ خخخخخ
  شكلك پرت كردن يه كيف ديگه به پريسا خخخخ خخخ خخخ

  • پریسا می‌گوید:

   آخجون چه قدر کیف دارم! بچه ها الان می تونم1فروشگاه کیف راه بندازم از بس وحید کیف پرت کرده بهم آخجون! نق نق وای خدا نق1دفعه1کسی می گفت به جای خون نق داخل رگ های تو می چرخه پریسا واقعا هیچ راهی نیست که این نق زدن هات رو ببری! به نظرم طرف درست می گفت هیچ درمونی نداره این. خخخ! نق می زنم آآآآیی نق می زنم خیلی می زنم باز می زنم همیشه می زنم زیاد می زنم اوخ وای نه ببخشید همه جا نمی زنم1جا هایی بد نیست برم روی سکوت یا همون سایلنت خودمون و صدام در نیاد این رو بهش میگن تدبیییررر واسه بقا خخخ!
   چیچی رو درستش کنم مگه من لوله کشی بلدم شلنگه داغون شده بود چیکارش می کردم آخه؟ لوله کش اومد درستش کرد دیگه!
   آآآیی چه بد جنسه! صبح من رفته بود زیر آبشار این داره میگه آخجون. شکلک چپ نگاه کردن به این. ایشالا1لیوان آب بریزه سرت حالت جا بیاد! ولی این نق رو ببین نمیشه باید بزنم اگر جز این باشه اصلا پیش نمیره خخخ!
   ایام به کامت!

 2. نوکیا ان82 می‌گوید:

  بادرود@خوب اون یک نفر اینجا عسبانیه یا اونجا عصبانیه؟… اگه اینجاست بگو کجاست تا منم برم ببینمش و کمی باهاش شوخی و جدی کنم و حسابی بخندم… ای خرابکار تو فقط بلدی خراب کنی… امیدوارم یه روز دستگیره بیرون درب طالار اندیشه شل و خراب بشه و وقتی تو رفتی داخلش دستگیره بچرخه و تو چند ساعتی اونجا بمونی و کسی نباشه نجاتت بدهد… وای چقدر باحاله که تو داخل طالار اندیشه گیر کنی و همونجا حسابی فکر کنی و بیندیشی… خخخخهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاهاها@

  • پریسا می‌گوید:

   سلام نوکیا چه طوری؟ خوبی آیا؟ کدوم1نفر؟ باز می خوایی کدوم بنده خدایی رو اذیت کنی؟ نه بابا ول کن همون من اذیت می کنمش بسه خخخ. وویی نه اونجا نمی خوام گیر کنم هیچ کاری نمیشه کنی فقط باید منتظر بشی1کسی بیاد نجاتت بده اصلا خوب نیست خخخ! وایی نوکیا دیشب خواب می دیدم1جایی گیر کردم شبیه انباری بود در پشت سرم بسته شده بود هیچ کسی هم نیومد بازش کنه. البته راستش اینجا همه خودی هستن بذار بگم دیگه در خود به خودی بسته نشد1کسی بستش بعدش هم خودش بود و خودم بهم گفت ببین اینجا هیچ کسی جز ما2تا نیست تا خود صبح و تو حسابی اذیتم کردی حالا تا خود صبح اینجا زمان دارم به حساب تمااام اذیت هات برسم. وایی نوکیا به خدا داشتم سکته می کردم. خوابه بی مروت سنگین هم بود هرچی خودم رو به در و دیوار می زدم بیدار هم نمی شدم که خلاص بشم! طرف هم خیالش نبود می گفت زمانی که نمی دونم چی و چی باید اینجا هاش رو می خوندی ببینم اینجا از دست من چه جوری در میری! نوکیا از دستش در نرفتم بیدار هم نشدم از بس ترسیدم قلبم داشت مرخص می شد زدم به در تقاضا فایده نداشت طرف می گفت اینجا هم نق؟ نه امکان نداره! جنگ رو هم که کلا باخته بودم. وایی انباریه شبیه این فروشگاه ها1عالمه قفسه بندی بودش بین این قفسه ها سر جونم می جنگیدم و شبِ صبح نمی شد1نفر بیاد اون در وا مونده رو باز کنه نجاتم بده! جدی الان که بیدار شدم به طرز دردناکی خستهم انگار واقعا دیشب رو نخوابیدم. آخیش واسه1کسی گفتمش1درصد از وحشتش رفت! من رفتم بخوابم جدی خوابم میادش!

 3. آریا می‌گوید:

  سلام پریسا جان
  خوبی؟ رو براهی؟
  میگماا بیخیالیت بابت شیر دست شویی منو کشت خخخخ
  خو یه تلاشی یه کاری خخخ
  بیخیال اینم یه تجربه شیرین
  خوبه همین طور پیش برو
  شااااد باشی

  • پریسا می‌گوید:

   سلام آریای عزیز.
   بابا چیکارش می کردم به خدا بلد نیستم اول باید آب بند می اومد تا ببینم کجای کار بودم آبه جوش بود فضا بخار کرده بود شبیه سونا نمی شد برم طرفش زنگ زدم اومدن دیگه خخخ! شکلک خونسرد شکلک بیخیال شکلک خوب چیکار کنمش و از این شکلک ها! فعلا که حل شد تا ترکیدگی بعدی خخخ!
   پیروز باشی تا همیشه!

 4. آریا می‌گوید:

  راستیی داش یکی کجااایییی بیا لازمت دارم خخخخ
  شکلک زیر زیرکی نگاه کردن به پریساا
  شکلک فراااار ایمیلت رو برسوون بهم یکیی

  • پریسا می‌گوید:

   یکی به جان خودم ایمیل بدی به داخل ایمیل هام تبعیدت می کنم شما شیطون ها رو نباید اجازه بدم دستتون به همدیگه برسه باز می خوایید پشت صحنه1شیطنتی در بیارید من می دونم. شکلک تهدید آریا با بطری خالی.
   آهایی نرید خراب کاری کنید ها! شکلک دعا به درگاه خدا برای ایمن نگه داشتن همگی از شیطنت های این چند تا!
   تمامتون خیلی عزیزید بچه ها!
   شاد باشید همگی تا همیشه!

 5. آریا می‌گوید:

  یکییی بیااااااااا بیا یکی
  دور از چشم پریسا ایمیلت رو بده خخخخ
  فرااااااااااار

 6. آریا می‌گوید:

  بیبین پریسااا اینجا محاصره شده
  ایمیل یکی رو بده
  اگر ندی با یه دکمه اینجارو میترکونم
  پس بهتره بدیش
  با سرنوشتت بازی نکن
  ردش کن بیاد
  تو هنوز جوونی خوب نیست نابود بشی پس زود ردش کن بیاد

  • پریسا می‌گوید:

   شکلک جفت دست هام بالای سرم شکلک مات از این تغییر حالت آریای همیشه آروم شکلک وحشت شکلک حیرت شکلک واواواواوااااییی کککککمکککککک!

 7. ملیسا می‌گوید:

  شلالالالااااامی،که،خوبی نانازم،میگم آقااااا منم گل مرواریدی میخوام که،شکلک گلیه،هوم هوم هوم،
  خوشحالم که خوشحالی،تازشم من تفریح و گردش رو عاشقم که،کلا هفته ای دو یا سه بار رو میرم اخیرا گردش و از اینا هاااا،ولی یکمی ازت دلگیرم الکی اونم هوهوهوهوهوهووووو،بوبوسی بووووسی بوسی ،خدافسی

  • پریسا می‌گوید:

   سلاااااام ملیسای عزیزِ خودم!
   آخجون گردش آخجون تفریح آخجون مروارید ملیسا امروز1دونه گوسفند یاد گرفتم بافتم به خدا این قدر خوشگل شد ولی با سیم بافتم پدر دستم در اومد اما دوست دارم این بافتن رو بهم آرامش میده آخجون!
   ملیسا! ازم دلگیر نباش عزیز! به خدا دیگه چاره ای نداشتم. به خدا بریدم به خدا زورم تا همینجا بود دیگه نرسید نمی رسید تو رو خدا از دستم دلگیر نباشید بچه ها!
   ملیسا! ………. درست میشه! همه چیز درست میشه عزیز! واسه خاطر دل مهربون شما ها هم شده باید درست بشه و درست باشه!
   ممنونم که هستی ملیساجان.
   شاد باشی دوست مهربونم همیشه شاد باشی همیشه شاد!

 8. نوکیا ان82 می‌گوید:

  بادرود@ بچه ها من اومدم بنویسم که افتاده بودم… رفتم ثبتنام کردم و شیطنتم گل کرد و شناسنامه ام را پیدا کردم و گذاشتم سرجاش… بچه ها که اینجا می آیید پیشنهاد میکنم که به کوچه های قدیم اینجا سری بزنید و بیشتر بخوانید و نظر دهید تا حال پریسارو بگیریم و مجبورش کنیم دنبالمون بگرده و جوابمونو بدهد و وقط سر خاروندن نداشته باشه@

  • پریسا می‌گوید:

   سلام نوکیا ایامت به کام.
   خوب بیا تماشا کن میگم این نوکیا همه رو اذیت می کنه باور کنید دیگه! می خواد اینجا بچرخوندم! خودش می چرخونه داره بقیه رو هم تشویق می کنه به شیطونی! از دست تو نوکیا که اگر بیشتر از خودم شیطون نباشی کمتر هم نیستی خخخ! دلمون تنگ شده بود نوکیا دیگه نیفت!
   شاد باشی همیشه شاد!

 9. نیایش می‌گوید:

  سلام پریسای عزیزم.
  چه قدر خوبه که تو خوبو عالی هستی. این آرزوی من بود.
  چه قدر منتظر بودم تو رو اینطوری ببینم
  خب پریسا!چه قدر خوب شد که شیر دستشویی خراب شد
  کلا خوشم میاد زحمتت زیاد میشه خخخخخ. شد خخخخخ
  پریسا جون من خیلی دوستت دارم. اگه اون گوسفنده رو بدیش به من این علاقه بیشترم میشه ها!
  کلا من خوشم میاد نق میزنی آخه باحال نق میزنی من فقط میخندم.
  دوست خوبم همیشه شاد باش. آرزو میکنم هیچ چیز دیگه ای نباشه که تو رو غم
  گین کنه. و باعث بشه تو از ما دور شی
  مواظب خودت باش دوستم. همیشه شاد باش و بخند

  • پریسا می‌گوید:

   سلام جوجیِ شیطونِ خودم.
   ممنونتم عزیز باور کن خدا از برکت دعا های تو و چندتا دل شبیه دل تو نجاتم داده و ایشالا بیشتر هم نجاتم میده. من هم دوستت دارم عزیزکم! تو هرچی هم بزرگ بشی باز عزیزکِ خودمی فسقلیِ دیروزی!
   ای بد جنس پدر من سر صبحی از فوران ناغافل آب در اومد تو ذوق می کنی؟ شکلک خشمممم مگه دستم بهت نرسه چنان قلقلک بدمت چنان قلقلک بدمت که در تاریخ ثبتش کنن. حالا باش تا بهت بگم!
   گوسفنده مرواریدیه من! گناه دارم این رو تازه یادش گرفتم این1دونه که بافتم مُدِلَمِ باید دم دستم باشه از سرش تمرین کنم تو بگیریش من بلدش نیستم که! بگو چه مدلی بهت برسونم1دونه گوسفند می بافم واسهت. تازه کجای کاری این اواخر2مدل رومیزی هم بافتم1مدل گل هم بافتم1مدل ماهی هم بافتم و حسابی خوش به حالم شد! آخ جون!
   جدی نق زدن هام رو دوست داری خخخ! تصور نمی کردم کسی بیاد بگه خوشم میاد نق بزنی! وای خخخ میگه خوشم میاد خخخ خخخ! ببین من با این نق زدن هام ملت رو می فرستم بیابون از حرص تو میگی خوشم میاد؟ عجب جالبی تو! خدا خخخ!
   ممنونم از اینهمه محبت به رنگ بهشتت دوست مهربونم! خیلی دوستت دارم. گوسفند هم می بافم برات. ایشالا پیش بیاد ببینمت!
   خوشحالم که هستی عزیزِ من!
   شاد باشی همیشه شاد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ معادله ی امنیتی را در کادر بنویسید. *