بچه ها مواظب باشیم!

سلام صبح به خیر.
به جان خودم زود میرم دلم شدید خواست که بنویسم نمی تونم صبر کنم بذارید بگم دیگه!
بچه ها اینجا کی واتساپ داره؟ من با واتساپم دعوام شده1کسی بیاد آشتیمون بده!
این نکبت پیام ها رو قورتشون میده به من نمی رسوندشون. مخصوصا پیام های داخل گروه ها رو. توی1دسته پیام ها از1سری افراد اصلا به من نمی رسن. خیال می کردم اون ها ساکتن ولی ازشون که پرسیدم گفتن ما بی صدا نیستیم اتفاقا پیام میدیم ما موندیم تو واسه چی چند روزه جواب فلانی رو میدی ما رو تحویل نمی گیری. از فلانی هم پرسیدیم گفت نمی دونه بهش گفتیم ازت بپرسه ببینه چه دردت شده گفت سر فرصت ولی این فرصته هنوز نرسید.
تازه دیروز وسط صبح بود که فهمیدم و فهمیدیم این واتساپ گیرش گرفته اذیتمون کنه.
این مشکل باید حل بشه. نمی دونم چه جوری ولی حتما راه داره.
این مشکل باید حل بشه و میشه ولی سو تفاهم به همین سادگی می تونه پیش بیاد. از1روزنه باریک می زنه داخل و رشد می کنه و می پاشونه. من که اصلا توی این هوا نبودم چون نمی دونستم. فقط می موندم چرا فلانی ها سکوت کردن. ازشون هم نپرسیدم. اون بنده های خدا هم توی این هوا نبودن چون نمی دونستن. پشت سر هم پیام می دادن و جواب ازم نمی گرفتن. حتی گفتن چند دفعه پیام زدیم پرسیدیم که پریسا جواب های ما رو واسه چی نمیدی فقط فلانی پیش تو جواب داره، چرا؟ ولی جواب نگرفتن چون من پیام هاشون رو ندیدم. و این زمان ها ما به اولین جواب در دسترس می چسبیم.
-گفتیم چی شده که قهر کردی یا به قول خودت سکوت کردی.
بچه ها واسه چی ما این شکلی هستیم؟ اولیش خودم. واسه چی زمانی که این مدل دردسر ها پیش میاد اول منفی ها میاد توی سرمون؟ واسه چی باید این بنده های خدا اولین چیزی که به نظرشون می رسید1سکوت قهر آمیز بود؟ این رو دیروز از خودشون هم پرسیدم.
-پریسا! آخ پریسا! نگو که خودت هم به این جواب نچسبیدی. زمانی که به خیالت ما باهات حرف نمی زدیم خداییش تو چی به نظرت رسید؟ ببین دروغ نگو تبصره هم نده راست راست راست تو فکرت منفی نبود؟
خندیدم. باید راست می گفتم. گفتم.
-درست میگید. چرا بود. واسه همین هم ازتون نپرسیدم واسه چی ندید می گیریدم. به خودم گفتم به جهنم.
پخ دسته جمعی خنده ها و ضربه ای که سفت ولی نه چندان محکم خورد روی شونهم.
-خسته نباشی جناب مثبت! گفته به جهنم. داشته باشید ما فقط به سوالش رسیدیم این پریسا نتیجه هم گرفته بعدش به ما میگه چرا منفی می بینیم! بابا تو ته مثبتی پریسا!
حرف حساب جواب نداشت. چی می تونستم بگم؟ با خنده ها هم صدا شدم و تا جایی که برام امکان داشت خجالت کشیدم. ظاهرا خجالته از قیافهم زد بیرون.
-حالا بیخیال. تا حکم صادر نکردی و نکشتیمون طوری نیست. باید1راهی واسه حل این مشکل پیدا کنیم.
دردسرتون ندم. من امروز صبح خیلی زود بیدار شدم و از اونجایی که اگر انجام چیزی بیاد توی سرم ول کنم نیست تا انجامش بدم، توی تختخواب واتساپم رو حذف و دوباره نصب کردم و فعلا نمی دونم این گیر مسخره رفع شده یا نه. راستش خوشبین نیستم که با حذف و نصب واتساپ من تنها درست بشه. باید1فکری براش کنیم و نمی دونم چه فکری. ولی این ماجرا شبیه خیلی از ماجرا های دیگه بهم گفت که مواظب تر باشم. مواظب منفی هایی که به خودی خود وجود ندارن و فقط زمانی موجود میشن که ما احضارشون کنیم. کاری که من داشتم می کردم.
باید به بقیه افراد این اتفاق هم بگم که واتساپشون رو حذف و نصب کنن بلکه بتونیم واسه خودمون حلش کنیم. الان چرت می زنم و منتظرم که روز بالا بیاد.
وایی1خورده دیگه بخوابم امروز ناسلامتی تعطیلیمه اصلا واسه چی من الان باید بیدار بشم آخه؟ واقعا که!
درس های اتفاقی موضوعات با ارزشی هستن برای مطالعه و تجربه. از دستشون ندیم!
ایام به کام همگی.

اولین کسی باشید که این پست را میپسندد.

این نوشته در دسته‌بندی نشده ارسال و , , , , برچسب شده است. افزودن پیوند یکتا به علاقه‌مندی‌ها.

8 دیدگاه دربارهٔ «بچه ها مواظب باشیم!»

 1. پریسیما می‌گوید:

  سلام
  ببین منم این مشکلو دارم اما هیچ فکر بدی نکردم باور کن.
  هر وقت تونستی حلش کنی بهم بگو یعنی اگه بعد از نصب مجدد درست شد خبرم کن.
  مرسی.

  • پریسا می‌گوید:

   سلام پری جان. من امروز صبح حذفش کردم و دوباره رفتم از بازار دانلود و نصبش کردم. الان باید تستش کنم. اون هایی که دیروز همراهشون پرده از این راز سیاه واتساپ جنایت پیشه برداشتیم هنوز واتساپشون رو دستکاری نکردن و در نتیجه من نمی دونم مشکلی که هنوز پابرجاست از طرف منه یا از طرف اون ها. تا آخر امشب همه واتساپ هاشون نصب مجدد میشن و احتمالا می فهمم که درست شده یا نه.
   شاد باشی.

 2. رضا می‌گوید:

  سلاااام
  این واتساپ منرو کشت درست بشو نیست که نیست
  با حسف و نسبه مجدد برای من که درست نشده هنوز من یه نسخه قدیمیتر واتساپ رو نسب کردم هم تاک بک توی اون هنگ نمیکنه و هم تا علان که از دیروز نسبش کردم این اتفاق برام نیفتاده این واتساپ جدیده خیلی افتزاه بود هی پیام های اشتباهی به دیگران میفرستادم و شرمنده میشدم خخخخخ
  بیخیال نسخه قبلی واتساپ رو من میارم لینکش رو اینجا میزارم اگه
  بدردتون خورد نسبش کنید

  http://gooshkon.ir/vazini/WhatsApp-Messenger-2.12.451(www.FarsRoid.com).apk

  البته امکان داره برا شما با حسف و نسب درست شده باشه اگه درست نشد اینو نسب کنید
  من دیگه میرم اگه مشکلی باز بود بهم خبر بدید
  فعلن بای

  • پریسا می‌گوید:

   سلام رضا یعنی تو هم؟ پس این فقط مشکل من نبود! بر پدر این واتساپ، … چی بگم خوب زشته! ممنونم بابت لینک رضا. دانلودش می کنم اگر این جدیده جواب نداد عقبگرد می زنم نسخه قدیمی رو نصبش می کنم. وایی پس تو هم روی این نسخه هنگ ایسپیک داری! منو باش که پدرم در اومد خیال کردم این فقط به من گیر داده!
   ممنون رضا.
   شاد باشی.

 3. رضا می‌گوید:

  اشتباه شد لینک این درسته

  http://gooshkon.ir/vazini/WhatsApp-Messenger-2.12.451(www.FarsRoid.com).apk
  شرمندم اشتباه شد به خدا نمیخواستم اشتباه بشه

  • پریسا می‌گوید:

   اینهمه سخت نگیر رضا. اشتباه پیش میاد. خیلی هم بهم لطف کردی این رو آوردیش اینجا وگرنه باید در به درش می شدم و عاقبت هم مشخص نبود دستم بهش می رسید یا نه. آخه من جستجو کردنم خیلی ضعیفه. به کسی نگی ها!
   ایام به کامت.

 4. حسین آگاهی می‌گوید:

  سلام.
  تا حالا از این نوع مشکل برام پیش نیومده امیدوارم برای شما و دوستاتون هم یه جوری حل بشه می پرسم از بقیه دوستام اگر مورد مشابهی بود خبرتون می کنم.
  برای این پستو یادآوری منفی هایی که می تونند الکی به وجود بیان هم ممنون.

  • پریسا می‌گوید:

   سلام دوست من. مشکل ما حل شد و کلی مایه تفریح اون ها و خجالت شد واسه من. برام دست گرفتن و سر به سرم می ذارن. شکلک خشم. این انصافه؟ خوب اون ها هم در مورد من تصور منفی کردن و خیال می کردن من عمدا جوابشون رو نمیدم خوبه من هم اذیتشون کنم آیا؟ بیخیال دلم نمیاد مهربونم دیگه! خخخ!
   منفی ها همیشه هستن. ما مثبت باشیم حله.
   شادکام باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا پاسخ معادله ی امنیتی را در کادر بنویسید. *